Ilirija mlajše – Felix Zasavje A 42 – 48 (12:16, 17:10, 6:12, 7:10)
Strelke: Sambolić H. 9, Strehovec in Sambolić S. 8, Radmanović 6, Magister 5, Ivanuša 4, Blatnik 2, Markova, Drča Završnik, Plevnik, Bajraktarević, Dakić

V četrtek so dekleta naprej odigrala zaostalo tekmo proti Felix Zasavje A, ki smo jo zaradi turnirja v Pragi morali prestaviti. Zasavčanke so prišle samo s 5 igralkami in tukaj smo videli priložnost za prvo zmago v tretjem delu. Prvi polčas smo dobili s tremi točkami razlike, potem pa je koncentracija ilirjank popustila in tekma se je odvila v korist gostujoče ekipe. Po koncu tretje četrtine je bil rezultat 35:38. V zadnji četrtini smo probali Zasavčanke ujeti, vendar nam to ni uspelo in tekma se je končala z rezultatom 42:48 za gostujoo ekipo.

Ilirija mlajše – Maribor 62 – 53 (26:10, 9:10, 13:18, 14:15)
Strelke: Sambolić H. 15, Sambolić S. 12, Strehovec 11, Magister 6, Radmanović 5, Ivanuša 4, Kapelj Sket, Markova, Plevnik in Bajraktarević 2, Blatnik 1, Dakić

V nedeljo pa je bila na sporedu zadnja tekma letošnje sezone proti Mariborčankam. Spomnimo se, v Mariboru smo izgubili samo s tremi točkami razlike. Dekleta so bila odločna, da jim vrnejo za poraz ter, da osvojijo prvo zmago v tretjem delu. Začeli smo zelo dobro, agresivno v obrambi in s hitro igro v napadu prihajali do lahkih košev. To je bila ta igra, ki je dekleta krasila tudi pri kategoriji U13. V drugem polčasu so Mariborčanke malo bolj pritisnile v obrambi vendar se dekleta niso dala in tako zasluženo zabeležile prvi dve točki v tretjem delu. Na koncu so zasedle dvanajsto mesto, kar je odličen uspeh za mlado ekipo.