Pomurje : Panter Ilirija 26 : 56 (3:11, 8:16, 6:14, 9:15)

Garić 12, Ude 11, Pulević 10

Panter Ilirija : Ježica bele 48 : 18 (12:3, 10:7, 4:0, 22:8)

Mićunović12, Ude in Garić 8

Mlajše pionirke so v Murski Soboti osvojile finalni turnir državnega prvenstva. Polfinlano tekmo so odigrale proti domačinkam ekipi Pomurja. Tekmo smo začeli zbrano in agresivno tako v obrambi kot tudi v napadu. V prvem polčasu smo si priigrali 16 točk prednosti in tak tempo stopnjevali do konca tekme ter zmagali visoko z rezultatom 56:26.

V finalu smo dobili ekipo Ježice bele, ki nas je premagala na finalni tekmi pokala. Punce so si zmago res želele, kar je bilo videti že v garderobi in potem tudi na igrišču. Tokrat smo prvi polčas zaključili z 12 točkami prednosti. V naslednjem polčasu punce niso popuščale in prišle do zaslužene zlate medalje in tako ohranitve naslova z lanske sezone. Čestitam vsem puncam za prikazano igro in osvojitev prega mesta.