2016-03-06 16.11.50
V soboto je v Trzinu potekal festival ženske košarke na malo drugačen način kot smo ga bili vajeni in sicer dekleta so igrala košarko 3×3.
Tekmovanja so potekala v kategorijah U17, U15 in U13. Naš klub so predstavljale v kategoriji U15 Manca Vrečer, Dea Osrečki in Zala Pavlič, ki so osvojile drugo mesto. V kategoriji U13 pa smo imeli dve ekipi. Eno ekipo so zastopale Sara Garič, Tara Pulevič, Hana Sambolič in Pina Oven, drugo pa Vita Mičunovič, Ula Ude, Sara Sambolič in Natalija Markova, slednje so osvojile prvo mesto na turnirju.
Ula Ude
S soigralkami smo se zelo zabavale, organizacija je bila odlična! Želim si, da bi bilo takšnih dogodkov, na katerem se združita tekmovanje in zabava, še več. S soigralkami smo prvega mesta zelo vesele. Čestitke tudi ostalim ekipam, ki so se udeležile Festivala ženske košarke.