AKSON ILIRIJA – FELIX ZASAVJE 58 – 66 (17:13, 20:24, 8:18, 13:11)
Strelke: Sambolić H. 17, Ivanuša 16, Sambolić S. 9, Magister 8, Blatnik 4, Strehovec in Kapelj Sket po 2, Gudžulić, Kos K., Kos U., Atanacković, Kavčič Roškar

Tekmo proti Felix-u smo dobro začeli in prvo četrtino dobili s 17:13. Na počitek smo odšli z neodločenim rezultatom 37:37. Predvsem v prvem polčasu smo prikazali zelo veliko lepih potez. Nato pa nam je v drugem polčasu padla koncentracija, predvsem v obrambi in nasprotnice so prihajale do lahkih košev. Tako smo zadnjo četrtino lovili deset točk razlike, ki jih žal nismo mogli ujeti. Tako redni del zaključujemo na drugem mestu. Naslednji vikend nas čaka še zaključni turnir državnega prvenstva kjer se bomo v polfinalu pomerili proti ekipi iz Celja.
Čestitke dekletom za uvrstitev na zaključni turnir.

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)