Naše članice do nove zmage, tokrat na gostovanju v Slovenskih Konjicah:

KONJICE : AKSON ILIRIJA 44:84 (8:21, 13:18, 16:21, 7:24)
Pamić (8 skokov) 24, Mićunović 21, Draganić 11

V Slovenskih Konjicah je gostovala ekipa Ilirije, ki je pred tekmo veljala za favorita srečanja. Konjičanke so bile sicer oslabljene, saj ni igrala Katja Klančnik, vendar pa so tekmo začele rezultatsko neučinkovito, saj so, potem, ko so v peti minuti srečanja zaostajale le za točko (7:6), do konca polčasa dosegle le še 15 točk. Isto neučinkovitost so uprizorile tudi v zadnji četrtini in visok poraz je bil neizbežen.

Pri ekipi Konjic, ki je od 26 metov za tri točke zadela le štiri, sta bili edini igralki z doseženim dvomestnim številom točk Eva Brdnik (13 točk) in Živa Božičevič (10 točk), pri gostjah, ki so premočno dobile skok (51:32) pa sta Lejla Pamić in Ela Mićunović presegli mejo dvajsetih doseženih točk. (vir KZS)

Ekipa Ilirije pa en dan prej (21. december) pričakuje Maribor.

Izjavi trenerjev po tekmi:

Alen Ploj, trener Ilirije:
“Odigrali smo korektno tekmo, kjer smo celotno tekmo držali ritem in se držali dogovorov. Čestitke mojim igralkam za zmago.”

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)