Tolmin – Ilirija mlajše 6 – 82 (2:13, 0:19, 2:26, 2:24)
Strelke: Stojić 20, Dakić 13, Bajraktarević 12, Sambolić S. 11, Drča Završnik 9, Sambolić H. 7, Blatnik 4, Plevnik 4, Markova 2, Kapelj Sket

Po dolgi ovinkasti vožnji do Tolmina so dekleta s kombija stopila čisto bleda. To se je poznalo v prvem polčasu, ki smo ga sicer dobili s 32:2, vendar naša igra predvsem v napadu ni bila takšna kot smo jo vajeni. Zaradi slabih podaj smo izgubili veliko žog in zgrešili veliko odprtih metov v neposredni bližini koša. V drugem polčasu pa so bila dekleta kot prerojena. Začele so igrati veliko hitreje in z dobrimi podajami prihajale do lahkih zaključkov. Zadevale so pod košem kot tudi z razdalje.
V nedeljo nas čaka pomembna tekma proti Vipavi B, proti kateri smo na prvi tekmi izgubili z dvema točkama razlike. Z zmago bi se uvrstili na 6. mesto v skupini.

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)