Triglav A – ŽKD Ilirija     87-46 (20:13,30:12,26:15,11:6)

Strelke: Kandus 12, Ude 11, Sanjkar Ileršič 11, Žorga 4, Štrakl 3,  Brečko 2, Černetič 2, Pavlič 1, Sokovič Holc, Brecelj, Milić, Bolčina

Tekmo proti Triglavu smo začeli zelo dobro in vse do 13 minute tekme držali stik z domačinkami. Nato pa smo zelo slabo odigrali zaključek 2 četrtine, nasprotnicam dovolili da so naredile delni izid 18-0 in nam ušle na neulovljivo prednost. Drugi polčas smo odigrali po najboljših močeh, poznalo se nam je tudi, da nismo bili v polni postavi, vendar kljub temu so punce odigrale korektno tekmo, Pohvaliti jih moral tudi tokrat za odločen pristop ter borbo do zadnje sekunde tekme, kar ekipo krasi že od začetka sezone.

V sredo, 26.10.2016, nas čaka zadnja tekma prvega kroga proti ekipi Kopra, doma ob 19.30 uri. Vabljeni!

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)