Za našimi članicami je druga tekmovalna sezona v 1. SKL za ženske. S sezono smo lahko več kot zadovoljni. Bili smo prava ekipa tako na kot ob terenu. Tekom sezone smo se dvigovali in ob koncu ponovili dosežek iz prejšnje sezone. Čestitke igralkam in zahvala vsem, ki so pomagali pri delovanju članske ekipe.

Na prvem polfinalnem srečanju proti ekipi ŽKK Triglav v Kranju so se Ilirijanke v prvi četrtini enakovredno kosale z domačinkami, nato pa so Triglavanke do konca tekme prednost samo še povečevale in z rezultatom 95:47 prišle do prve polfinalne zmage.

Posnetek tekme.

TRIGLAV : AKSON ILIRIJA 95:47 (22:16, 29:11, 28:9, 16:11) [1:0]
Abramovič 20 (7 asistenc), Žibert 17 (7 skokov, 7 asistenc), Šarić 15; Mićunović 15, Jamnik 13, Stergar 8 (5 skokov).

Naše članice so v soboto odigrale še drugo polfinalno tekmo proti ekipi ŽKK Triglav in tekmicam ponovno morale priznati premoč. Kljub dobri igri v prvem polčasu, so bile Triglavanke v vseh elementih igre boljše in na koncu zasluženo zmagale z rezultatom 56:102.

AKSON ILIRIJA : TRIGLAV 56:102 (16:19, 6:29, 23:31, 11:23) [0:2]
More in Mičunović (6 skokov) po 15, Vrečer 7; Žibert 30 (10 skokov, 8 podaj), Kozina Bubnič 20 (5 skokov), Jakobčič 16 (6 podaj).