Vodstvo društva od 27. septembra 2017 do 30. januarja 2018 sestavljajo:

Upravni odbor: Alenka Lorber, v.d. predsednice; Sanja Modrić, Vesna Vrečer, Vesna Zavrnik Pulević, Matjaž Kandus, Uroš Jakopič, člani

Nadzorni odbor: Fredi Mustavar, predsednik; Marija Pavlič, Ane Markov, člana

Disciplinska komisija: Robert Jug, predsednik; Darko Jelenc, Janez Vrečer, člana

Strokovni štab: Alen Ploj, vodja



Vodstvo društva od 1. februarja 2017 do 27. septembra 2017 sestavljajo:

Upravni odbor: Mišo Sambolić, predsednik, Alenka Lorber, podpredsednica; Vesna Vrečer, Sanja Modrić, Vesna Zavrnik Pulević, Matjaž Kandus, Uroš Jakopič, člani

Nadzorni odbor: Fredi Mustavar, predsednik; Boštjan Pavlič, Gregor Ude, člana

Disciplinska komisija: Robert Jug, predsednik; Mojca Osrečki, članica

Strokovni štab: Alen Ploj, vodja mladinskega pogona



Vodstvo društva od 27. junija 2016 do 1. februarja 2017 sestavljajo:

Upravni odbor: Mišo Sambolić, predsednik, Alenka Lorber, podpredsednica; Nastja Škopac, Vesna Vrečer, Vesna Zavrnik Pulević, Matjaž Kandus, Uroš Jakopič, člani

Nadzorni odbor: Fredi Mustavar, predsednik; Boštjan Pavlič, Gregor Ude, člana

Disciplinska komisija: Robert Jug, predsednik; Mojca Osrečki, članica

Strokovni štab: Emir Haskić, športni direktor do 8. 5. 2017, Alen Ploj, vodja mladinskega pogona



Vodstvo društva od 24. aprila 2016 do 27. junija 2016 sestavljajo:

Upravni odbor: Mišo Sambolić, predsednik, Urša Ude, podpredsednica; Alenka Lorber, Nastja Škopac, Vesna Vrečer, Vesna Zavrnik Pulević, Matjaž Kandus, Uroš Jakopič, člani

Nadzorni odbor: Fredi Mustavar, predsednik; Boštjan Pavlič, Gregor Ude, člana

Disciplinska komisija: Robert Jug, predsednik; Mojca Osrečki, članica

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)