AKSON ILIRIJA A – CERKNICA 33 – 43 (4:11, 14:12, 11:13, 4:7)
AKSON ILIRIJA A – TOLMIN 51 – 8 (6:2, 7:5, 24:1, 24:0)

Prvo tekmo sezone smo odigrali proti ekipi iz Cerknice. Tekmo smo začeli slabo in nezbrano. V napadu nismo izkoriščali napak nasprotnic ter samo enkrat zadeli koš iz igre. Drugo četrtino smo odigrali veliko bolje in jo tudi dobili z rezultatom 14:12. V drugem polčasu pa zopet nezbranost pri metih v neposredni bližini koša. V obrambi pa smo bili premalo agresivni, ter dopuščali nasprotnicam, da so prihajale do lahkih zaključkov. Zelo slabo smo tudi metali proste mete (6/20), to moramo v naslednjih tekmah popraviti.

Drugo tekmo smo zopet v prvem polčasu odigrali zelo ležerno, tako v napadu kot v obrambi. V drugem polčasu pa so se dekleta zbudila in odigrala tako kot znajo. Sedaj pa pridno trenirat in nadaljujemo v Tolminu s takšno igro kot smo jo prikazali v drugem polčasu proti Tolminu.

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)